Hledat
Navigace: ASPV Chotěboř > O NÁS

O NÁS

 

Oddíl BERUŠEK působí v chotěbořské ASPV (ČESKÁ ASOCIACE SPORT PRO VŠECHNY - více na www.caspv.cz) od roku 2004. V minulosti se jednalo pouze o VŠEOBECNÉ CVIČENÍ pro děvčata od 2. - 9. třídy bez ohledu na sportovní nadání. Náplní hodin byla především gymnastika (cvičení na nářadí), míčové a pohybové hry v tělocvičně. Tyto aktivity probíhaly 2 x týdně, od letošního roku probíhá všeobecné cvičení 1 x týdne v pondělí od 17:00 - 18:30- Do oddílu všeobecného cvičení se každoročně hlásí okolo 25 děvčat.

V roce 2008 se začala formovat skupina věnující se výhradně sportovní gymnastice - VÝBĚROVÁ SKUPINA SPORTOVNÍ GYMNASTIKYZe začátku se gymnastky scházely pouze 1 x týdně, v současné době se tréninky konají 2 x týdne a individuální tréninky probíhají také o víkendech. Děvčata z výběrové skupiny SG jsou podle věku rozdělena do 2 skupin - STARŠÍ VÝBĚROVÁ SKUPINA SG a MLADŠÍ VÝBĚROVÁ SKUPINA SG.

Naše nejmladší skupina - PŘÍPRAVKA SPORTOVNÍ GYMNASTIKY vznikla v roce 2012. Do této skupiny jsou přijímány sportovně nadané holčičky ve věku 5 - 7 let. Po získání určitých dovedností některá talentovaná děvčata z této skupiny přecházejí do VÝBĚROVÉ SKUPINY SG, jiná volí všeobecné cvičení nebo jakýkoliv další sport, pro který jsou základy gymnastiky určitě velkým přínosem.

Naším cílem je nadchnout pro sportování všechny děti.

 Místo si v ODDÍLU BERUŠEK najde určitě každý.

BERUŠKY každoročně pořádají společně s oddílem ŽLUŤÁSKŮ MIKULÁŠSKY KARNEVAL a VÁNOČNÍ AKADEMII, které se účastní i oddíl CHLAPCŮ

0 0 0

ČASPV ► KASPV Vysočina ►RCSPV Havlíčkův Brod ► SPV Chotěboř - TJ CHS Chotěboř ► ODDÍL BERUŠKY (Všeobecné cvičení, Přípravka sportovní gymnastiky, Výběrová skupina sportovní gymnastiky)

 

Do chotěbořské ASPV při TJ CHS Chotěboř dále patří:

  • Oddíl ŽLUŤÁSKŮ
  • Cvičení RODIČŮ S DĚTMI
  • Cvičení CHLAPCŮ
  • Cvičení DOROSTU, MUŽŮ A ŽEN
  • ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ NA BALÓNECH
  • REKREAČNÍ VOLEJBAL

​Více o těchto oddílech naleznete ZDE

 

 

 

 
 

 

© aspvchotebor.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma